Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pravidla

Pravidla soutěže KM liga 2023/2024

1) Soutěž KM liga je určena pro všechny členy spolku Motorfans z.s.

2) Za každé navštívené utkání Banes Motor České Budějovice mimo Budvar arénu je soutěžícímu připsán počet km dle vzdálenosti od Budvar arény do místa konání utkání.

3) Do soutěže se započítávají všechna venkovní utkání Tipsport extraligy 2023/2024 odehrané v základní části.

4) Soutěžící je povinen nahlásit účast na výjezdu do 14 dnů od konání utkání. Pokud bude nahlášení provedeno později, nebude výjezd započítán.

5) Nahlášení probíhá zasláním e-mailu na adresu motorfans@email.cz. E-mail musí obsahovat informace - datum zápasu, soupeř, ID, jméno a příjmení člena spolku Motorfans. Dále musí být doložena platná vstupenka na utkání (foto vstupenky, naskenovaná vstupenka, originální soubor). Ve výjimečných případech lze se souhlasem vedení fanklubu doložit účast na výjezdu fotografií.

6) Na vstupence musí být vyznačena její cena. Pokud není na zaslané vstupence cena uvedena, nebo není čitelná, považuje se, že je cena vstupenky 0 Kč.

7) Konečné pořadí soutěžících určí vedení spolku Motorfans z.s. na základě počtu "nasbíraných kilometrů". Dalšími pomocnými kritérii jsou ceny vstupenek a účast na výjezdech pořádaných vedením fanklubu (výjezd autobusem, vlakem).

8) Vedení spolku Motorfans z.s. má právo vyloučit ze soutěže každého člena fanklubu u něhož zjistí porušení pravidel. Důvodem pro vyloučení ze soutěže je zejména skutečnost, že člen nahlásí výjezd, kterého se neúčastnil, případně zašle vstupenku, kterou nepoužil pro vstup na nahlášené utkání.

9) Průběžné výsledky a výsledek soutěže vyhlašuje vedení spolku Motorfans na webových stránkách motorfans.eu, případně na sociálních sítích a fóru hokejcb.cz.

10) Pro vítěze soutěže (kategorie fanklub a fanklub student) náleží cena dle rozhodnutí vedení spolku Motorfans (např. sleva na permanentní vstupenku na další sezónu, věcný dar). Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru.

11) Vedení spolku Motorfans z.s. má právo kdykoliv pravidla soutěže změnit. A to i se zpětnou účinností.